RC Drift Team Bratislava

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

RC Drift Cup '08 - Round 00 / príprava

Vytlačiť
V Sobotu 05.04.2008 sa budú konať "nulté" preteky tohtoročného RC Drift cupu. Chcete sa prísť pozrieť, alebo zúčastniť sa? Tak si prečítajte inštrukcie kde, kedy a ako to bude prebiehať...

Info pre pretekárov:

Nultý pretek RC Drift Cupu bude súčasťou akcie Drifting Day a keďže celú akciu usporadúva AT magazín v spolupráci s ďalšími partnermi, musíme sa tomu trochu prispôsobiť aj my. Ako časovo, tak aj priestorovo.

Oficiálny začiatok akcie je o 8:30, kedy je umožnený príchod pretekárom. Neskôr, po začiatku akcie, totiž hrozí že sa ako minule zaplní cesta na Pezinskú Babu, autá budú parkovať popri ceste a vy by ste museli šlapať možno aj 500-800m. (ale vášmu zdraviu to len a len prospeje Wink) Budeme mať rovnakú časť asfaltu ako minule s niekoľkými parkovacími miestami vedľa nej. (odhadom 7-8 pri trati, viac zatiaľ zaručiť nemôžem, preto pokiaľ možno, choďte viacerí jedným autom, ak je to možné)

Celá akcia je oficiálne so vstupným vo výške 120,-Sk, no samozrejme že RC Drift team dostal na základe chystanej akcie niekoľko voľných vstupov. (zatiaľ ich je 16, ak bude treba viac, skúsime vybaviť) Preto sme sa rozhodli ich rozdeliť v prvom rade medzi účastníkov preteku a rozhodcov.

 My sa stretávame o 8:15 v Pezinku na parkovisku pri Hypernove, pred kruhovým objazdom v smere Modra/Trnava. Spoločný odchod "RC Drift kolóny" na akciu je o 8:30. (Pre tých čo prídu zo severu, z dialnice zísť na odbočke na Senec/Pezinok, smer Pezinok, prejsť Viničné a po príjazde do Pezinka na prvej križovatke za nadjazdom železnice doprava. Potom ďalej až na kruháč, tam doĺava a k Hypernove sa dostanete odzadu a okolo.) Pre tých ktorý z nejakého dôvodu nestihnú ranné stretko a prídu neskôr, zavolajte keď sa budete blížiť do Pezinka a dáme Vám inštrukcie čo a ako... kade sa tamdostanete, kde môžete zaparkovať, čo so vstupom. (Marek - 0905 178 450 , alebo Andyk - 0903 215 947 )

 Po príchode spoločne navrhneme, vyznačíme a očistíme trať, dohodneme sa čo a ako, zoznámime vás so stanovami nášho budúceho klubu a dohodneme si podobu celého ročníka Drift Cupu. (a možno príde aj jeho veličenstvo, jeho blahorodie a jeho urodzenosť - Drift King!!! Laughing )

 Tak do skorého driftenia priatelia!

Posledná zmena dňa Štvrtok, 20 November 2008 23:18  
Please register or login to add your comments to this article.

Akcie RCDRIFT.sk


There is no upcoming event at this time.

Rýchle správy

Máš nepokojné sny? Nevieš sa uvoľniť a odpočinúť si? Stále ťa niečo ťaží, a ty nevieš čo? .... A už si zaplatil členské na rok 2015? :-)

Posledné komentáre, kategória: "Preteky"

Drifťáci online

None

Štatistika

Členov : 39
Obsah : 98
Odkazy na stránky : 3
Počet zobrazení obsahu : 732455

Partneri


Reklamný panel
Reklamný panel

RC Drift Cup 2015

Vysledky zavodu

Round 08 - Kvalifikacia
Pos Driver Team Points
1 Luky  
2 MarcelZ  
3 Ludek  
View full table 

Výsledky závodu

Hladať

Videoprezentacia

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.Plánované udalosti

No current events.


Náhodný obrázok